Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Międzynarodowy Dzień Kropki

Opublikowano: wtorek, 06, październik 2020

Święto International Dot Day czyli Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzi się od 2009 roku. 

 

W naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy to święto. Wielu uczniów stworzyło prawdziwą wykropkowaną galerię prac. Kropki towarzyszyły nam przez cały dzień – na przerwach i lekcjach. Uczniowie naszej szkoły postanowili, tak jak Vashti poszukać swoich talentów.

 Każdy próbował swoich sił podczas kropkowania. Na lekcjach rozmawialiśmy o talentach i rozwijaniu skrzydeł. Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym. Żeby pokazać, że każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać. 

B. S.