Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

"Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK"

Opublikowano: niedziela, 28, marzec 2021

“Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK” - to Ogólnopolska Akcja w ramach Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy, do której dołączyli uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Beaty Staśkiewicz. Uczniowie rysowali na dłoniach swoje emocje, jakie towarzyszą im każdego dnia podczas edukacji zdalnej. Na zajęciach online były pytania, rozmowy, wyznania o samopoczuciu, a to wszystko w kontekście aktualnej sytuacji pandemicznej. Nastroje różne (jak widać w fotoleracji), choć z przewaga pozytywnych i to najważniejsze. Takie rozmowy są potrzebne w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Akcja, która odbyła się w naszej szkole stała się początkiem do rozmów o własnych uczuciach, emocjach, bo wielu młodych ludzi nie radzi sobie z obecną sytuacją, która trwa i trwa, i nie wiadomo kiedy się skończy…

                                                                                                                                     B.S.