Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Święto Niepodległości

Opublikowano: niedziela, 10, listopad 2019

 

8 listopada szkoły, przedszkola i placówki oświatowe wzięły udział w akcji „Szkoła do hymnu” organizowanej przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży.

 

   Nasza szkoła również dołączyła się do tego wzniosłego przedsięwzięcia i o godz. 11:11 wszyscy z wielką dumą odśpiewaliśmy 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego". Razem z nami w tym ważnym dla każdego Polaka dniu śpiewał hymn komendant placówki Straży Granicznej w Dubeninkach Pan Piotr Pietrzak.

  Po hymnie obejrzeliśmy część artystyczną w wykonaniu najmłodszych uczniów naszej szkoły, klasę 1. Dopełnieniem całości był "Taniec dla Niepodległej", który był niezwykle emocjonującym doznaniem i zrobił na wszystkich ogromne wrażenie.